Jaka lepsza łazienka?

Dział z postami reklamowymi for dyskusyjnych

Re: Jaka lepsza łazienka?

Postprzez wielbo 29 lis 2017, o 19:45

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
wielbo

Postprzez Mers 17 gru 2017, o 18:55

Jk dla mnie to tylko wanna nie umiem bez niej żyć :D
Mers

Postprzez Kulson66_ 17 gru 2017, o 20:15

Mi się bardzo podobają łazienki z czarnymi kaflami i drewnianymi wstawkami :D
Kulson66_

Postprzez Roggel 23 gru 2017, o 23:45

Najlepsza łazienka funkcjonalna i odpowiednia pod kątem użytkowania. Oczywiście także pełniąca jasno określoną rolę.
Dla innych mam o wiele więcej cierpliwości niż dla siebie i łatwiej mi dostrzec u nich dobre strony
Roggel

Postprzez Roggel 6 sty 2018, o 16:35

Cześć wszystkim forumowiczom :) Mam w tym momencie mały dylemat z wyborem jakiegoś porządnego sklepu meblowego z nowoczesnymi meblami. W tym momencie trafiłem na ofertę http://www.meblelargo.pl/ i wydaje się ona naprawdę dość ciekawa. Po zdjęciach widać, że meble są solidne i mocno wpasowują się w mój gust ;) Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakieś inne fajne sklepy meblowe z Krakowa lub okolicznych miejscowości? Zależy mi tez na tym, żeby kupić wszystkie meble w jednym miejscu, żeby nie szukać po różnych lokalizacjach... No i przydałoby się również jakieś profesjonalne doradztwo. Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie pordy i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Na pewno mi się one przydadzą ;)
Dla innych mam o wiele więcej cierpliwości niż dla siebie i łatwiej mi dostrzec u nich dobre strony
Roggel

Poprzednia strona

Powrót do Fora dyskusyjne