[SPRZEDAM] - LINKi + Logo na portalu eSochaczewski.pl - PR3

Dział z postami reklamowymi trwających aukcji internetowych, allegro, ebay etc.

[SPRZEDAM] - LINKi + Logo na portalu eSochaczewski.pl - PR3

Postprzez BlueMagic 15 wrz 2012, o 12:32

Witam serdecznie.

Portal eSochaczewski.pl to nowa jakość i świeże spojrzenie na lokalne ogłoszenia ! eSochaczewski.pl to nie tylko serwis informacyjny, ale portal zrzeszający lokalną społeczność Sochaczewa i okolic. Serwis ogłoszeniowy eSochaczewski.pl jest portalem intensywnie rozwijanym i promowanym. Bycie w czołówce lokalnych portali w powiecie Sochaczewskim, świadczy o faktycznej odwiedzalności witryny i uznaniu jej przez Internautów jako wiarygodne medium. Serwis wyświetla się na pierwszych miejsach pod takie hasła jak " Sochaczew ", " Praca Sochaczew " czy też " Ogłoszenia Sochaczew " i wiele wiele innych.

Oferta dotyczy sprzedaży LINK-u + LOGO na moim portalu ogłoszeniowym który na obecną chwilę ma PR3. Portal istnieje już ponad rok.

http://www.eSochaczewski.pl

Link byłby umieszczony na podstronie " Polecane strony " do każdego linku można dodać do 50 znaków opisu. ! Logo w formacie 200x100 również posiada link do Twojej strony czy w rzeczywistości kupujesz 2 linki !

Link do podstrony, widać dokładnie jak będzie to wyglądać. :

http://esochaczewski.pl/polecane.html

Cena :

1mc - 15zł
3mc - 35zł
6mc - 60zł
1 rok - 105zł

Gwarantuję i oferuję

- Reklamę w najnowocześniejszym i najbardziej dopracowanym serwisie ogłoszeniowym w Sochaczewie i okolicach
- Stały wzrost oglądalności witryny, a zarazem Twojej reklamy
- Wiernych i chętnie powracających czytelników – co za tym idzie odbiorców Twojej reklamy.
- Możliwość indywidualnego ustalania cen przy większych zamówieniach

Gwarantuję proste i klarowne zasady współpracy ;-)

Ilość linków ograniczona !

Zainteresowanych prosze o kontakt na email : BlueMagic@op.pl

Zapraszam serdecznie. ;-)
BlueMagic

Re: [SPRZEDAM] - LINKi + Logo na portalu eSochaczewski.pl - PR3

Postprzez lukaszmik 16 sty 2018, o 23:59

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Nawet jeśli nic się nie zmieni, to tak się nie myśli. Nie chce się tak myśleć. Jak się zacznie tak myśleć, to do niczego się nie dojdzie. Dlatego próbuję myśleć, że bardzo się zmieniłam
lukaszmik

Powrót do Aukcje internetowe