Jaka lepsza łazienka?

Dział z postami reklamowymi for dyskusyjnych

Jaka lepsza łazienka?

Postprzez tymekalex91 12 gru 2016, o 09:56

Cześć. Od jakieś okresu przymierzam się do wyremontowania swojego mieszkania i poszukuje najlepszych pomysłów na jego wykonanie. Największy dylemat jest chyba z łazienką. Pod uwagę biorę dwa rozwiązania - popularną kabinę prysznicową lub zrobioną na wymiar jak w tym miejscu: http://cienkusz.com.pl . Problem w tym, że oba rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Za kupnem tradycyjnej kabiny prysznicowej przemawia cena. Fajną kabinę prysznicową można nabyć już za około dwóch tysięcy zł. Natomiast na kabinę prysznicową na wymiar trzeba przeznaczyć minimum 2 razy tyle. Nie mniej jednak prysznic wykonany na wymiar będzie na pewno lepiej wpasowany w bryłę łazienki oraz może być znacznie większy. Jak wy o tym sądzicie?
tymekalex91

Re: Jaka lepsza łazienka?

Postprzez Yaro 17 gru 2016, o 17:47

Ja mam niestety bardzo małą łazienke i nie ma tam za wiele pola do popisu jesli chodzi o aranżację. Nawet meble łazienkowe nie bardzo się mieszczą, przynajmniej nei takie, które bym chciała. Znalazłam rozwiązanie w postaci półek przywieszanych na płytki - to zawsze spora oszczędnośc miejsca. Aby nie kuc w płytkach półki przymocowaliśmy za pomocą plastrów tesa powerstrips https://www.youtube.com/watch?v=TdvUL9-hCDw&t . Plastry świetnie trzymają te półeczki nawet z obciążeniem kosmetykami.
Yaro

Postprzez pati220 20 gru 2016, o 16:01

Wszystko zależy o finansów i możliwości "lokalowych". Czasami w bardzo małych łazienkach trzeba decydować się na meble i wyposażenie robione na wymiar, bo te sklepowe nie mają prawa się zmieścić. Ale jeśli ktoś ma pieniądze i chce mieć wymarzony pokój kąpielowy, wtedy też nie warto ograniczać się do sklepowych modeli.
Ja u siebie mam wannę, wyjątkowo dużą, jak na mieszkanie w bloku i jestem z niej bardzo zadowolona. Chociaż gdybym jeszcze miała odrobinę miejsca na kabinę, z pewnością bym się na nią zdecydowała :)
pati220

Postprzez miknos 14 lip 2017, o 14:26

Chcę stworzyć nowoczesną łazienkę i toaletę publiczną, potrzebuję sprzęt najwyższej półki, gdyż będzie się ona mieściła w wielkim kompleksie sportowym, dość ekskluzywnym. Myślicie, że produkty firmy http://faneco.com będą się nadawać? Proszę o szybkie odpowiedzi, gdyż wykończenie łazienek zaczynamy już w przyszłym tygodniu!
miknos

Postprzez TapTap 26 wrz 2017, o 07:08

Moim zdaniem najlepsza łazienka to taka, w której wszystko współgra :) Od armatury, przez meble do nawet tak banalnych rzeczy jak odpływ :) Swoją droga, apropos odpływów, znalazłem w necie fajną ofertę Wiper na stronie https://strefalazienek.pl/153-wiper - moim zdaniem bardzo ciekawa i bogata oferta, jest w czym wybierać :) Jeżeli ktoś wyposaża swoją łazienkę, to gorąco polecam sprawdzić :)
TapTap

Postprzez dorota 27 wrz 2017, o 10:57

Teraz wystarczy mieć kasę przy takim wyborze kafli armatury itp
dorota

Postprzez karam123 15 lis 2017, o 11:29

Ja mam kabinę prysznicową na wymiar i nie zamieniłabym jej na nic innego. Mimo że trzeba poświęcić trochę czasu na czyszczenie, to przynajmniej nie ma zakamarków, gdzie mógłby się odkładać brud tak jak w tradycyjnej kabinie. Jeśli możesz sobie na to pozwolić to lepiej zainwestuj w kabinę na wymiar.
karam123

Postprzez pablisim 20 lis 2017, o 20:51

Super. Dzięki za sprawdzone informacje :) Z całą pewnoscia mi się przydadzą :)
Czy ludzie nie rodzą się po to, żeby żyć?
pablisim

Postprzez Desecz 23 lis 2017, o 23:36

Mi to się marzy łazienka taka duża z jacuzzi najlepiej
Desecz

Postprzez indja 24 lis 2017, o 14:51

Phi, jacuzzi to według mnie jest trochę przereklamowane obecnie...
indja

Następna strona

Powrót do Fora dyskusyjne