Moda na orientalne kosmetyki

Dział z postami reklamowymi stron internetowych.

Moda na orientalne kosmetyki

Postprzez aniamroz79 17 lis 2016, o 10:46

Dzień dobry. Posiadam pytania odnośnie takie kosmetyków pochodzenia naturalnego jak olej laurowy. Na wielu blogach te preparaty są opisywane jako cudowne. Są o wiele lepsze niż kosmetyki z apteki. Natomiast pojawia się pytanie czemu olej laurowy nie jest używany w preparatach markowych firm? Właśnie ta kwestia nie daje mi spokoju. Czemu wielkie korporacje nie użyły tych składników do produkcji leków. Przecież w wielkich firmach jest rzesza specjalistów i naukowców, którzy nie są w stanie wykorzystać takiego specyfiku jak olej laurowy. Co myślicie, czy naprawdę te naturalne kosmetyki są tak skuteczne jak opisują to na stronach internetowych?
aniamroz79

Re: Moda na orientalne kosmetyki

Postprzez Andrzej77 29 gru 2016, o 20:22

Oj tak - naturalne kosmetyki to jest to! Ja kupuję olej kokosowy do pielęgnacji ciała. Róznorodne produkty z kokosa można znaleźć w sklepie https://magvita.pl/ . Nie ma nic lepszego niz kosmetyki naturalne. Przede wszystkim są bezpieczne i nie uczulają bo nie zawierają żadnych sztucznych składników. U mnie cała rodzina ich używa, nawet najmłodsi :)
Andrzej77

Postprzez Ben 13 mar 2017, o 22:49

Moja żona też stosuje olej kokosowy nierafinowany do pielęgnacji ciała. Robi też na jego bazie jakiś maseczki i inne cuda. Jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy to już długi czas stosuje kosmetyki, jak chociażby ten http://pl.rimmellondon.com/produkty/fac ... perfection . Zawsze mi powtarza, że woli używać już sprawdzone niż co chwile zmieniać nowe, które nie zawsze się sprawdzą.
Ben

Postprzez Wouskton 21 wrz 2017, o 21:30

Pierwsze słyszę o czymś takim jak orientalne kosmetyki. Chyba nawet nie wiedział bym ak je stosować. Raczej bardziej podobają mi się takie Diptyque i ogólnie coś w takim stylu. Te orientalne raczej by mi nie podeszły ;d
Wouskton

Postprzez kroko 9 paź 2017, o 08:22

Ja chciałam się Was poradzić odnośnie kosmetyków do paznokci. Ostatnio pierwszy raz zrobiłam sobie manicure hybrydowy u kosmetyczki. Trzymał się bardzo ładnie ale czas już go zmyć, czytałam na http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/jak-zmy%C4%87-hybryd%C4%99.html że do zmywania hybryd potrzebny jest specjalny zmywacz. Robicie to w domu czy na zmywanie raczej też chodzicie do kosmetyczki.
kroko

Postprzez Uberdiablo 15 paź 2017, o 19:52

Teraz jest moda na wszystko co orientalne :) orientalna kuchnia, orientalna filozofia, orientalne kino - taki czas :)
Uberdiablo

Postprzez Ananass 16 paź 2017, o 11:11

ja zauważyłam że do sklepów wchodzą rosyjskie kosmetyki... :D
Ananass

Powrót do Strony WWW