zakupy przez internet

Dział z postami reklamowymi for dyskusyjnych

zakupy przez internet

Postprzez truskafka 18 sie 2017, o 11:35

Cześć :) Czy ktoś z was kupował/kupuje produkty spożywcze przez internet i może coś na ten temat powiedzieć? :D Planuję zacząć się zdrowo odżywiać, a nie do końca ufam etykietkom w sklepach na półkach. Natknęłam się na coś takiego: https://swiezenatalerze.pl i się zastanawiam czy warto :D
truskafka

Re: zakupy przez internet

Postprzez Lukaszo 20 wrz 2017, o 13:22

Nie kupuję tego typu rzeczy przez internet. Przeważnie przez internet kupuję odzież, kosmetyki, czy też artykuły higieniczne jak np. https://aptekaprima24.pl/biala-perla-sy ... wa-formula . Te ostatnie zamawiam tylko w sprawdzonych aptekach online, gdzie szybko mogę dotrzeć do opinii dotychczasowych klientów. Opinie to główny czynnik wpływający na moją decyzję zakupową.
Lukaszo

Postprzez gracjana 22 wrz 2017, o 12:51

Ja głównie jakieś gadżety, spożywcze wolę kupować normalnie :P Ostatnio kupowałam sobie nowe słuchawki w Teletorium
gracjana

Postprzez ilonesa 28 wrz 2017, o 21:30

gracjana napisał(a):Ja głównie jakieś gadżety, spożywcze wolę kupować normalnie :P Ostatnio kupowałam sobie nowe słuchawki w Teletorium

Też całkiem lubię Teletorium, mają fajne rzeczy tam.
ilonesa

Postprzez kroko 9 paź 2017, o 08:34

Zakupów spożywczych raczej nie robię przez internet, za to kupuję sporo innych rzeczy: ubrania, kosmetyki, książki itd. Ostatni mój zakup to zmywacz do zmywania hybryd i kilka innych akcesoriów do robienia manicure hybrydowego.
kroko

Postprzez Marmand 15 paź 2017, o 23:30

Nie wiem czy zakupy przez internet to rozsądna alternatywa...
Marmand

Powrót do Fora dyskusyjne