Gdzie na wakacje w Polsce?

Dział z postami reklamowymi stron internetowych.

Re: Gdzie na wakacje w Polsce?

Postprzez pablisim 24 lis 2017, o 16:53

Moim zdaniem, warto też zadbać o ubezpieczenie turystyczne. Dobrą opcją może być na przykład jakaś taka wakacyjna polisa :)
Czy ludzie nie rodzą się po to, żeby żyć?
pablisim

Postprzez Galatea 29 lis 2017, o 03:16

Jest firma zajmująca sie licencjonowanym przewozem (wiem bo sprawdzałam) z Gdańska do Koszalina. Nazywają się Transf-air (wpiszcie w transport na lotniska zielona gora i ich znajdziecie). Wożą ludzi nowymi mercedesami :D Naprawdę komfortowe auta. Zabierają ludzi z miast docelowych jak i z okolic. Solidni są, nie ma co :D
Galatea

Postprzez omi 30 lis 2017, o 01:10

cons napisał(a):Może Sól Kiczora albo Głuchołazy? Bookapart ma fajne noclegi.

Sól Kiczora to fajna opcja :P
omi

Postprzez Ananass 12 gru 2017, o 19:59

ja nie polecam wakacji w Polsce:( Praktycznie zawsze się przepłaca, chyba ze jedziesz pod namiot. Wole szukać egzotycznych ofert last minute, np takich http://www.um24.pl/last-minute/kuba - wybierasz taką oferte i płacić jak za all inclusive w Sopocie, taka prawda. Tak wiec sami widzicie co sie bardziej opłaca :)
Ananass

Postprzez ferdynandK 12 gru 2017, o 23:16

Jak w Polsce to tylko na Mazury!!
ferdynandK

Postprzez zzucker 13 gru 2017, o 22:09

hmm może w Pieniny?
zzucker

Postprzez ciastko1946 14 gru 2017, o 23:05

Serio uważasz, że bilety do Energylandii są drogie? Ja mam trochę odmienne zdanie na ten temat, ale nie o tym chciałem napisać. Słuchaj, na https://www.bursztynowewzgorze.info/sianozety-i-okolice na pewno znajdziesz coś fajnego dla siebie na wakacje w Polsce, może akurat przypadną Ci do gustu Sianożęty albo Ustronie Morskie.
ciastko1946

Postprzez aquajej 5 sty 2018, o 19:12

Ja w Polsce już chyba wszedzie byłem dlatego szukam teraz fajnej oferty na wyjazd za granicę :) Myślę, nad chorwacją ale chciałbym się też ubezpieczyć na taki wyjazd, może moglibyście mi coś polecic? Sam znalazłem coś takiego - https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turys ... /chorwacja - co o tym sądzicie? :)
aquajej

Postprzez piatka dzisiaj, o 14:26

Super :) Dzięki wielkie za sprawdzone informacje ;) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
To, co jeszcze mi pozostalo ze zdrowia psychicznego, zawdzieczalam pisarzom i ksiazkom, ktore albo pozwalaly mi zapomniec o problemach, albo pomagaly mi je zrozumiec
piatka

Poprzednia strona

Powrót do Strony WWW