Zarabiaj surfujac po necie

Śmieszne filmiki, dowcipy itp.

Zarabiaj surfujac po necie

Postprzez arokas 20 maja 2011, o 15:18

Witam,
Surfik.net, to system wzajemnej promocji stron www.

Zapraszamy do darmowej rejestracji : www.SURFIK.net

Najlepszy darmowy Polski Autosurf
arokas

Re: Zarabiaj surfujac po necie

Postprzez kato26 12 lis 2013, o 12:05

zarobił ktoś na tym?

Postprzez Ben 19 mar 2015, o 03:23

nie wierzę w takie zarabianie..
Ben

Postprzez kubono 8 kwi 2015, o 19:33

Żeby w ten sposób zarabiać potrzebowałbyś miliona poleconych. A żeby ich zdobyc milion lat... Nieopłacalny interes...
kubono

Postprzez Gracjan22 11 lut 2016, o 14:29

Oglądanie reklam w internecie jest słabym sposobem na zarabianie.
Pokazuje to także, że reklama internetowa niekoniecznie jest skutecznym sposobem na marketing. Reklama powinna być kreatywna i zachęcić do skorzystania z jakiegoś przedmiotu. Ostatnio byłem na targach na których pewna firma reklamowała się poprzez wystawione na pokaz wielkie puzzle (wykonane przez http://puzzlereklamowe.pl/) - ta metoda reklamy była bardzo dobra, do dziś to mi zapadło w pamięci. Tak właśnie powinna wyglądać reklama.
Gracjan22

Postprzez Czarek989 29 cze 2016, o 13:53

Zgadzam się, ani reklamodawcy na tym nie zyskają ani oglądający reklamy. Bezsensowny system.
Czarek989

Postprzez Piotras1980 1 sie 2016, o 15:24

Gracjan22 napisał(a):Oglądanie reklam w internecie jest słabym sposobem na zarabianie.
Pokazuje to także, że reklama internetowa niekoniecznie jest skutecznym sposobem na marketing. Reklama powinna być kreatywna i zachęcić do skorzystania z jakiegoś przedmiotu. Ostatnio byłem na targach na których pewna firma reklamowała się poprzez wystawione na pokaz wielkie puzzle (wykonane przez http://puzzlereklamowe.pl/) - ta metoda reklamy była bardzo dobra, do dziś to mi zapadło w pamięci. Tak właśnie powinna wyglądać reklama.

I to jest kreatywne podejście do sprawy. Podobają mi się te puzzle :D
Piotras1980

Postprzez pati220 20 gru 2016, o 15:17

Ale jak widać system jakoś się kręci i chętnych nie brakuje. Gdyby to było zupełnie nieopłacalne to by nie istniało. A tak z pewnością znajdzie się kilka, kilkanaście osób, które nie zastanawiają się nad rentownością takich działań, ale ślepo w nie wchodzą.
Co do reklamy czy sposobów promocji, to wiadomo, że im bardziej nowatorski pomysł, tym lepiej. Chociaż być może wielu może się wydawać, że wszystko już było. A tu się okazuje, że jeszcze można coś w tej kwestii zdziałać :)
pati220

Powrót do Humor